Zlewy Kuchenne na wymiar

Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia pomieszczeń domowych, a w naszym asortymencie znajdują się zlewy kuchenne, które realizujemy na zamówienie naszych klientów. Proponujemy zlewozmywak kuchenny na wymiar, który dostosowujemy do koloru blatu, a także jego wymiaru i kształtu. Zapewniamy zlewy w klasycznej barwie białej, ale także umywalki pasujące do nowoczesnego wystroju wnętrz chociażby w kolorze czarnym, które mogą kontrastować z odcieniem szafki.

Naszą specjalnością jest tworzenie umywalek z Corianu, który jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów. Stworzone w ten sposób zlewozmywaki na zamówienie charakteryzują się odpornością na uderzenia mechaniczne oraz wpływ środków chemicznych. Posiadamy w naszej ofercie także artykuły stworzone z innych tworzyw Solid Surface, takich jak Krion czy Staron.

 


Realizujemy zlewy kuchenne w kolorze blatu w dowolnym kształcie, wymiarze i kolorze.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.