Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Architektów, Projektantów, Kreatorów wnętrz oraz wszystkie firmy, które chcą wraz z nami tworzyć niesamowite kreacje dla swoich projektów i inwestycji.

Szczególnie cenimy sobię współpracę z architektami i projektantami, bo to dzięki ich wizji i naszym umiejętnością tworzymy produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produkty, które są oparte o klasyczne standardy, jak również o nowoczesne trendy we wzornictwie. Produkty wykonane z materiałów Solid Surface (na przykład Corian®) oraz ich połączenia z innymi materiałami. Jesteśmy znani z nienagannej jakości oraz chęci do podejmowania nowych, nawet bardzo skomplikowanych projektów i kształtów.

Oferujemy wyposażenie mieszkań, domów, apartamentów,  biurowców, hoteli, restauracji itd. Produkujemy wykonane na miarę elementy sanitarne łazienek, mebli i innych części wyposażenia do wnętrz mieszkalnych i kontraktowych.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.