Wanny i obudowy według Projektu

Jedną z propozycji stylowego wystroju wnętrz dla naszych klientów są obudowy do wanien łazienkowych, które zapewniają efektowny wygląd, ale także zwiększają jej funkcjonalność oraz żywotność, chroniąc przed wpływem czynników zewnętrznych. Proponujemy Państwu obudowy w wielu wersjach kolorystycznych, a także w różnych wymiarach i kształtach, choćby w prostokątnej czy narożnej, dopasowanych do łazienki oraz innych sprzętów znajdujących się w niej, a także rozmiaru samej wanny.

Dostosowujemy nasze produkty zarówno do artykułów stworzonych z akrylu, jak i produktów, które zostały wykonane z materiału Solid Surface, chociażby takiego jak Corian. Jedną z opcji jest także położenie płytek lub innego materiału dekoracyjnego. Produkty przez nas oferowane są łatwe w montażu, który można wykonać nawet samodzielnie.

 

Realizujemy obudowy wanien w dowolnym wymiarze i kolorze, które można zastosować do dowolnej wanny akrylowej, jak również zintegrowane z wanną wytworzoną z materiałów Solid Surface.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.