Umywalki i Blaty Łazienkowe

Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów do wyposażenia łazienek, wśród których proponujemy chociażby:

  • blaty,
  • zlewy,
  • umywalki.

Posiadamy wiele modeli, które są dostępne w standardowej ofercie, a także produkty, które są tworzone na zamówienie naszych klientów. Wśród nich zapewniamy też umywalki posiadające tradycyjny odpływ oraz urządzenia wyposażone w odpływ liniowy. Realizujemy blaty łazienkowe z umywalką, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasze produkty zostały wykonane w różnych kształtach, a także w niestandardowych odmianach koloru, które dopasowane są do aranżacji wnętrza pomieszczenia w Państwa domu. W naszym asortymencie klienci znajdą produkty narożne, a także wiszące czy stojące. Wykonane z tworzywa Solid Surface artykuły są odporne na uderzenia i upadek różnych przedmiotów, które mogą spaść na powierzchnię zlewu w trakcie codziennego użytku.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.