Staron®-kolory i broszury

Wykorzystanie płyt mineralno-akrylowych Staron jest bardzo szerokie – ze względu na wysoką wytrzymałość oraz niewątpliwe walory estetyczne stanowią element wykończenia idealny nie tylko dla łazienek i kuchni domowych, ale w dużej mierze także dla wnętrz restauracyjnych, hotelowych oraz sklepowych. Zawartość naturalnych pigmentów mineralnych i żywic akrylowych sprawia, że materiał można poddać dowolnej obróbce, co pozwala na uzyskanie ciekawego efektu dopasowanego do Państwa oczekiwań.

Proponujemy wyjątkowo trwałe zlewy oraz blaty kuchenne z kolekcji Staron . Ze względu na nieporową powierzchnię są nie tylko łatwe w czyszczeniu i odnawianiu, ale także pozbawione bakterii. W ten sposób stają się bezpieczne dla domowników i osób korzystających na co dzień z blatów podczas przyrządzania posiłków.

Oferowana płyta mineralno-aktylowa posiada również inne zalety. Jest to materiał bezspoinowy, co oznacza, że można łączyć ze sobą jego poszczególne elementy w dowolnych konfiguracjach. Warto też zauważyć, że zlewy oraz blaty kuchenne Staron dostępne są w imponującej palecie kolorów. W ten sposób umożliwiamy dobór idealnych produktów wykończeniowych, dzięki którym wnętrze stanie się funkcjonalne i stylowe.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.