Okładziny ścienne

Panele Ścienne Termoformowane

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie dekoracji ścian.  Dzięki materiałom kompozytowym można tworzyć panele ścienne 3d termoformowane. Estetyczne panele dekoracyjne tworzone na wymiar w dowolnym kształcie dają możliwość tworzenia przestrzennych dekoracji ściennych.

Materiały akrylowo-mineralne nie wymagają malowania, są wodoodporne, jak również higieniczne. Niepowtarzalność i dowolność kształtów sprawiają, że Państwa ściany będą zachwycać.

Panele Ścienne z Termonadrukiem

Oferujemy również możliwość tworzenia paneli z termonadrukiem . Są to panele, na które można przenieść każdy obraz i zamontować w domu oraz na zewnątrz. Panele, które nie tracą swoich właściwości oraz zdolności do naprawy. Dzięki sublimacji nadruk jest jak tatuaż, dzięki czemu można go szlifować bez utraty koloru.

Panele 2d i 3d

W naszej ofercie są również panele ścienne frezowane 2d i 3d. Dają one możliwość przeniesienia obrazu na arkusz materiału i stworzenia płaskorzeźby. Można również przenieść wzór na materiał i go podświetlić, dzięki czemu uzyskamy świetlne panele ścienne. Dzięki materiałom i nowoczesnej technologii możemy państwu zaoferować ciekawe kreacje.

modele galeria paneli

 

Prostym, a zarazem nowoczesnym i niezwykle efektownym rozwiązaniem w dekorowaniu ścian łazienki są okładziny ścienne, pozwalające na tworzenie przestrzennych, trójwymiarowych dekoracji. Zapewniamy też artykuły, które pozwalają wykonać artystyczne płaskorzeźby, zarówno w tradycyjnym kształcie, jak i z wykorzystaniem efektu 3D. Nadruki są wykonywane za pomocą techniki termoformowanej, która umożliwia wykonanie dowolnego kształtu przedmiotu.

Proponowane przez nasz sklep okładziny charakteryzują się odpornością na wpływ wody, a także są łatwe w utrzymaniu. Dzięki panelom można również przykryć ewentualne nierówności na ścianach, które w ten sposób przestaną być widoczne. Inną z korzyści, którą dają panele łazienkowe ścienne jest prostota w montażu oraz szybkość. Pod tym względem jest to zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie niż kładzenie płytek oraz staranne wyrównywanie za pomocą gładzi szpachlowej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.