Oferta elementów wyposażenia wnętrz

Możliwości zastosowania materiału Solid Surface są praktycznie nieograniczone. Jest on tak podatny na obróbkę i estetyczny, że nadaje się na niemal każdy mebel zarówno we wnętrzach prywatnych, jak również komercyjnych.

Aby zaprezentować naszym klientom część wariantów użycia tego tworzywa, przedstawiamy kilka kategorii, ilustrujących wykonane przez nas elementy aranżacji. Najczęściej zamawianą serią produktów są elementy wyposażenia łazienki i kuchni – blaty, wanny, brodziki czy umywalki. Odznaczają się one estetycznym wyglądem, a do tego utrzymanie ich czystości jest dziecinnie proste.

Zajmujemy się również tworzeniem luksusowych mebli na wymiar do każdego rodzaju pomieszczenia, zarówno salonu, jak i biura. Wszystkie tego typu projekty odznaczają się nowoczesnym stylem, który wprawi w zachwyt każdego, kto je zobaczy.

Nie ograniczamy się jednak tylko do aranżacji wnętrz. Ze względu na wysoką odporność materiału Solid Surface na niekorzystne warunki pogodowe (w tym też mróz i promieniowanie słoneczne), wykonujemy również realizacje projektów elewacyjnych (także fasadowych). Ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla właścicieli sklepów, bowiem dzięki nam mogą oni zupełnie odmienić wygląd całego budynku.

Blaty Kuchenne, wyspy i zlewy

Nasza pracownia Solid Surface oferuje nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń użytkowych mieszkań, wśród których najczęściej wybierane są blaty kuchenne, wyspy i zlewy. Niezwykle bogaty zestaw dostępnych kolorów i wzorów zapewnia dopasowanie do każdej aranżacji tego typu.

Umywalki i Blaty Łazienkowe

Oferujemy szeroki wybór serii umywalek i blatów łazienkowych, których wygląd zachwyci każdego. Dodatkowo wykonujemy również tego rodzaju elementy wyposażenia mieszkań według projektu, przesłanego drogą mailową.

 

Okładziny ścienne, panele ścienne 2d i 3d termoformowane

Jeśli chcesz odświeżyć swoje mieszkanie i zmienić kolor ścian, wybierz nasze panele i okładziny ścienne w różnych technikach wykonania: 2D, 3D, a także termoformowane. Dzięki dodatkowej możliwości łączenia kolorów i wzorów nadasz swojemu mieszkaniu niepowtarzalny klimat.

Meble z Corianu

W przypadku indywidualnego projektu na meble z Corianu zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednie materiały i ustalimy szczegóły planowanego elementu. Dzięki nam stworzysz swoją wymarzoną aranżację i nadasz mieszkaniu wyjątkowego stylu.

 

Oferta

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.