Krion®-kolory i broszury

Zastosowanie produktów wykonanych z płyty Krion, głównie brodzików oraz zlewów, pozwala na uzyskanie niezwykle eleganckiego wykończenia łazienek, kuchni, wnętrz hotelowych i restauracyjnych. Tworzywo, będące połączeniem materiałów najnowszej generacji, posiada niezwykłe właściwości tak wysoce cenione przez naszych Klientów poszukujących nowoczesnych i trwałych rozwiązań.

Tworzywo należy do odpornych na uszkodzenia, pęknięcia oraz zarysowania, dzięki czemu zachowuje swoje walory na długie lata. Dostępne w szerokiej gamie kolorów pozwala na idealne dopasowanie dodatków do charakteru wnętrza. Nieporowata powierzchnia, jaką posiadają zlewy, blaty i brodziki z kolekcji Krion, sprawia z kolei, że materiał zyskuje właściwości antybakteryjne – zapobiega namnażaniu się mikroogranizmów, dla których wilgotne środowisko łazienki bądź kuchni jest idealne do rozwoju.

Wszystkie te cechy sprawiają, że płyty Krion nadają się do produkcji nowoczesnych zlewów, blatów, brodzików oraz innych elementów wyposażenia kuchni lub łazienek. Kompozyt ten, obok materiałów typu Corian oraz Staron, jest najchętniej wybieranym rozwiązaniem, cenionym ze względu na wysoką wytrzymałość, higieniczność oraz walory niezwykle estetyczne.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.