Galeria

Zachęcamy do zapoznania się z galerią, w której znajdują się realizacje Solid Surface wykonane z tworzyw Corian, Krion oraz Staron – materiałów nowej generacji o niezwykłych właściwościach. Fotografie przedstawiają meble biurowe, lady, blaty, okładziny, umywalki oraz brodziki na wymiar, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. Nowoczesny design, wysoka wytrzymałość na uszkodzenia, nieporowatość zwiększająca higieniczność powierzchni oraz estetyczny wygląd sprawiają, że materiały typu Corian, Staron i Krion idealnie nadają się do efektownego wykończenia wnętrz mieszkalnych, restauracyjnych, hotelowych czy usługowych. Realizacje Solid Surface z pewnością zainspirują Państwa do zamówienia umywalek, brodzików, mebli biurowych, blatów, okładzin ściennych bądź lad doskonale dopasowanych do charakteru tworzonego przez Państwa wnętrza.

Podstrona galerii: 1 z 3 [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.