Brodziki Na Wymiar

Wśród naszych propozycji nowoczesnego wystroju łazienki są brodziki konglomeratowe oraz z Corianu, które cechują się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkty te zapewniają też odpowiedni połysk, dzięki czemu wybierając tę wersję można liczyć na wysokie walory estetyczne. Konglomerat jest także odporny na zabrudzenia, co zapewnia stosunkowo łatwe czyszczenie.

Proponujemy naszym klientom zarówno gotowe artykuły z naszej oferty, jak i brodzik z konglomeratu na wymiar. Corian z kolei jest połączeniem naturalnych minerałów, a także substancji syntetycznych. Dzięki temu udaje się osiągnąć bardzo twarde i niezwykle wytrzymałe tworzywo. Został on stworzony przez firmę DuPont, i charakteryzuje się lekkością, co daje możliwość prostego i skutecznego montażu w łazience nawet we własnym zakresie.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.