Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Architektów, Projektantów, Kreatorów wnętrz oraz wszystkie firmy, które chcą wraz z nami tworzyć niesamowite kreacjie dla swoich projektów i inwestycji.

Szczególnie cenimy sobię  współpracę z architektami i projektantami, bo to dzięki ich wizji i naszym umiejętnością tworzymy produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Produktów które są oparte o klasyczne standardy jak i również o nowoczesne trendy  w wzornictwie. Produktów wykonanych z materiałów solid surface, na przykład Corian®, oraz ich połączenia z innymi materiałami. Jesteśmy znani z nienagannej jakości oraz chęci do podejmowania nowych, nawet bardzo skomplikowanych projektow i kształtów.

Oferujemy wyposażenie mieszkań, domów, apartamentów,  biurowców, hoteli,restauracji itd. Produkujemy wykonane na miarę elemnty sanitarne łazienek, mebli i innych elementów wyposażenia do wnętrz  mieszkalnych i kontraktowych.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.