Okładziny ścienne

Panele Ścienne Termoformowane

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie dekoracji ścian.  Dzięki materiałom kompozytowym można tworzyć panele ścienne 3d termoformowane. Estetyczne panele dekoracyjne tworzone na wymiar w dowolnym kształcie dają możliwość tworzenia przestrzennych dekoracji ściennych.

Materiały akrylowo-mineralne nie wymagają malowania, są wodoodporne, jak również higieniczne. Niepowtarzalność i dowolność kształtów sprawiają, że Państwa ściany będą zachwycać.

Panele Ścienne z Termonadrukiem

Oferujemy również możliwość tworzenia paneli z termonadrukiem . Są to panele, na które można przenieść każdy obraz i zamontować w domu oraz na zewnątrz. Panele, które nie tracą swoich właściwości oraz zdolności do naprawy. Dzięki sublimacji nadruk jest jak tatuaż, dzięki czemu można go szlifować bez utraty koloru.

Panele 2d i 3d

W naszej ofercie są również panele ścienne frezowane 2d i 3d. Dają one możliwość przeniesienia obrazu na arkusz materiału i stworzenia płaskorzeźby. Można również przenieść wzór na materiał i go podświetlić, dzięki czemu uzyskamy świetlne panele ścienne. Dzięki materiałom i nowoczesnej technologii możemy państwu zaoferować ciekawe kreacje.

modele galeria paneli

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.