Okładziny ścienne

Panele Ścienne Termoformowane

Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązanie dekoracji ścian.  Dzięki materiałom kompozytowym można tworzyć panele ścienne 3d termoformowane. Estetyczne panele dekoracyjne tworzone na wymiar w dowolnym kształcie dają możliwość tworzenia przestrzennych dekoracji ściennych.

Materiały akrylowo mineralne nie wymagają malowania, są wodo odporne, jak i również higieniczne. Niepowtarzalność i dowolność kształtów sprawiają że państwa ściany będą zachwycać.

Panele Ścienne z Termonadrukiem

Oferujemy również możliwość tworzenia paneli z termo nadrukiem . Panele na które można przenieść każdy obraz i zamontować w domu i na zewnątrz. Panele które nie tracą swoich właściwości oraz zdolności do naprawy. Dzięki sublimacji nadruk jest jak tatuaż dzięki czemu można go szlifować. Bez utraty koloru.

Pnaele 2d i 3d

W naszej ofercie są również panele ścienne frezowane 2d i 3d.  Możliwość  przeniesienia obrazu na arkusz materiału i stworzenie płaskorzeźby. Można również przenieść wzorów na materiał i go podświetlić dzięki czemu uzyskamy świetlne panele ścienne. Dzięki materiałom i nowoczesnej technologii możemy państwu zaoferować ciekawe kreacje.

modele galeria paneli

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.